120'den fazla Websitesi ile İşini Şimdi Dijital Dünyaya Taşıma Vakti

Neden İhracat? Bir yurtdışı Macerası

ZOrlukları minimuma indir!

İhracatın Önemi: İşletmeler İçin Temel Faydaları

 • Pazar Genişlemesi:

  İhracat, yeni pazarların kapılarını açarak satışların artmasına yol açar. Ayrıca, yerel pazardaki dalgalanmalardan etkilenme riskini azaltarak daha güvenli bir finansal perspektif sunar.

 • Karlılık Artışı:

  İhracat siparişleri genellikle yerel siparişlere göre daha büyüktür, bu da karı artırır. Ürünleri palet veya konteynır şeklinde büyük miktarlarda göndermek, kar marjlarını yükseltir.

 • Kapasite Kullanımı Optimizasyonu:

  İhracat, bir şirketin kapasite kullanım oranlarını artırır. Bu da ürün maliyetlerindeki sabit giderlerin azalmasına ve maliyet tasarrufuna yol açar.

 • Risk Azaltma:

  İhracat işletmeleri yerel pazardaki zayıflıklara karşı korur. Ayrıca farklı para birimlerinden gelir elde etme fırsatı sunarak döviz kârlarına katkıda bulunur.

 • Ürün Ömrünü Uzatma:

  Yerel pazarda talebin düşüşte olduğu ürünleri yabancı pazarlara açarak talebi artırma fırsatı sunabilir. Bu, yeni ürün tasarımına geçme sürecinde zaman kazanmanıza olanak tanır.

 • Rekabeti Dengeleme:

  İhracat, uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren rakiplerle rekabeti dengelemeye yardımcı olur. Aynı zamanda yerel pazarda şirketin itibarını artırır, finansal kurumlardan daha fazla saygı görmenizi sağlar ve daha elverişli kredi koşullarını elde etmenize katkı sağlar.

 • Devlet Teşvikleri:

  İhracat yaparken, hükümet programları aracılığıyla maliyet azaltma ve vergi avantajları gibi çeşitli faydalar elde edilebilir.

Markan için

Site Harikası ile Yapabileceklerin:

B2B ve B2C fırsatlarını değerlendir. Markan için en uygun olanını birlikte seçelim. Yurtdışı hedeflerini sırasıyla yakala, markanı globalleştirmede ilk adımı at.

Avrupa ve Amerika'da vergilerini kolayca hesapla, hiçbir ülkede sınır tanımadan satışlarını tüm dünyada yap. Biz senin için VAT, EORI, W8 alımlarında yanında olacağız.

Yurtdışına ürünlerim gitti mi, gidecek mi devrini sona erdirdik. Tüm gönderilerinizi anlaşmalı fiyatlarla ve garantili bir şekilde yurtdışına gönderin. Piyasadaki en uygun fiyatı alarak maliyetlerinizi düşürün.

Düşünmek Başarmanın Yarısıdır.

Markanı Globalleştirmek için Sebepler:

MARKA bİLİNİRLİĞİNİ aRTIRIR

Yeni İlişkiker

İhracat için müşterinin gelmesini bekleme, markanı onlara götür. Potansiyel müşteri ve işbirliklerine kucak aç. Markanı tüm dünyaya aç ve katma değerini artır.

Operasyonunu genişlet

Yeni Yollar

Henüz keşfedilmemiş rotaları keşfet! Tekerleği tekrardan icat etme, yolu çiz ve sektörün liderleri arasına katıl. Globalleşmede ilk adımları at.

KAR mARJINI aRTIR

Yeni Pazarlar

İşleyen Demir Pas Tutmaz! Markanı genişleteceğin her yeni pazarla birlikte kar marjını da artır. Market hacmini katla, başaracaklarına inanamayacaksın.

Neden Zaman Kaybetmemelisin?

Momentumu Yakala, Satışlarını Artır. Büyü!

Sen Değilsen Kim? Şimdi Değilse Ne Zaman?

Global hedeflerini sadece hedef olarak bırakma, unutma rekabetçi bir piyasada sen yapmazsan başkası yapar.